Ви увійшли як  Гість | Група "Гості"  Вітаю Вас  Гість | RSS

               | Реєстрація | Вихід | Вхід |                              Середа, 14.11.2018, 12:35

Форма входу

Пошук

Меню сайту

Калькулятор

Випадкове фото

Життя сайту у днях

Головна » Статті » 2. Напрямки та форми діяльності Українського козацтва.

2. НАПРЯМКИ ТА ФОРМИ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА.

 

Українське козацтво в уставному порядку здійснює таку діяльність:

2.1. Приймає участь в організації, координації та підтримці діяльності українських козацьких громад в Україні та діаспорі, участь у загальнодержавних і громадських заходах, що сприяють реалізації української національної ідеї, утвердженню української національної державності, зростанню могутності та міжнародного авторитету України як передумов забезпечення духовного і матеріального добробуту, морального і фізичного здоров`я українського народу.

2.2. Сприяння всім державним органам у забезпеченні національної безпеки України та її державних інтересів, підтримці громадського порядку, боротьбі зі злочинністю та правопорушеннями, здійснення охоронної діяльності.

2.3. Співпраця із Збройними Силами України, Міністерством Внутрішніх справ, Державним Комітетом у справах охорони державного кордону України, Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, іншими державними, правоохоронними органами, навчальними закладами, установами та організаціями щодо військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до військової служби та роботи у правоохоронних органах.

2.4. Співпраця з Товариством сприяння обороні України, створення козацьких формувань Цивільної оборони України.

2.5. Сприяння військовим формуванням України щодо укомплектування окремих підрозділів підготовленими призовниками з організацій Українського козацтва, перепідготовці українських козаків - військовозобов`язаних запасу.

2.6. Проведення за погодженням з командуванням у військових формуваннях і правоохоронних органах заходів культурно-просвітницького характеру, вивчення історії українського війська, утвердження українських військових традицій.

2.7. Побудова за погодженням з державними органами постійно діючих Січей Українського козацтва, організація традиційних козацьких таборових зборів, змагань, фестивалів тощо.

2.8. Відродження традиційних козацьких ремесел і бойових умінь (козацької боротьби, українських спортивних бойових мистецтв, походів на конях, човнах тощо), проведення спортивних змагань з козацьких вправ у володінні історичною зброєю, освоєння сучасної техніки та транспортних засобів.

2.9. Сприяння в проведенні виховної роботи серед юнацтва і молоді, створення та організація дитячих, юнацьких і молодіжних підрозділів Українського козацтва, які беруться на облік Генеральною та крайовими канцеляріями Українського козацтва.

2.10. Дослідження історії України, відновлення історичної правди, популяризація героїчного минулого Українського козацтва. Пропаганда культурних здобутків і досягнень української нації та українського козацтва зокрема, проведення культурно-просвітницьких заходів, виставок майстрів Українського козацтва, концертів.

2.11. Участь в проведенні науково-дослідних робіт власними силами із залученням сторонніх фахівців.

2.12. Участь в організації і проведенні наукових фольклорно-етнографічних, археологічних експедицій, конференцій, семінарів, присвячених вивченню і розвитку духовних традицій Українського козацтва.

2.13.Активне сприяння збереженню пам`яток історії та культури, увічненню козацької слави.

2.14.Створення непохідних підприємств, організацій та установ, в т.ч. козацьких селянських (фермерських) господарств і колективних сільськогосподарських підприємств, садівницьких і городницьких товариств, промислів тощо, відповідно до чинного законодавства України без мети отримання прибутку, із статусом юридичної особи.

2.15. Здійснення зовнішньоекономічної діяльності, через створення із закордонними партнерами спільних підприємств, фондів тощо, із статусом юридичної особи, які створюються без мети отримання прибутку, участь в реалізації спільних із закордонними партнерами програм, спрямованих на виконання статутних завдань Українського козацтва.

2.16. Підтримка прямих міжнародних зв`язків, укладення угод, договорів, що не суперечать міжнародним договорам України, міжнародному праву та законодавству України.

2.17. Здійснення видавничої діяльності, виробництво кіно, телефільмів, радіопрограм, через створення підприємств із статусом юридичної особи.

2.18. Збір і обробка економічної, наукової, екологічної інформації, її використання з метою здійснення статутної діяльності Українського козацтва та забезпечення здорового способу життя українського народу.

2.19. Проведення разом з державними установами заходів природоохоронного характеру та ефективних форм захисту довкілля.

2.20. Відновлення в установленому порядку функціонування об`єктів соціально-культурного та іншого призначення, пов`язаних з історією Українського козацтва, історичних назв міст, інших населених пунктів, вулиць тощо.

2.21. Відродження та впровадження у побут прогресивних українських козацьких традицій, обрядів і звичаїв, що не суперечать чинному законодавству, а також козацької атрибутики та символіки, народної, в т.ч. і козацької медицини й характерництва.

2.23. Сприяння законодавчому визнанню та піднесенню авторитету і престижу Українського козацтва, розробці й розвитку його правової, економічної, організаційно-управлінської бази та інфраструктури.

2.24. Перелік напрямків та форм діяльності Українського козацтва, вказаний в пункті 2 є вичерпним.

Категорія: 2. Напрямки та форми діяльності Українського козацтва. | Додав: Lavrik (16.07.2010)
Переглядів: 359 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наше опитування
Оцініть мій сайт
 
Всього відповідей: 39


Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright http://mirkozactvo.ucoz.ua/ © 2018 Створити безкоштовний сайт на uCoz